GLAS OCH KERAMIK / Glas / Shotglas 6798033
*
nr 679 8033
Shotglas
12 st, 1950-tal, Färgade
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 17:15:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/1 00:34:45
1
150 kr
27/1 21:41:45
2
150 kr
31/1 11:06:11
3
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färgade glas shotglas
-
6021 Glas
Iittala, 20 delar. Höjd: 12-14 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:44
-
5117 Glasservisdelar
44 delar, Kosta Boda Skruf. Höjd: 9-23 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:58
-
6022 Glasservisdelar
Iittala Ultima Thule, 20 delar. Höjd: 7-12/22 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:21
-
6191 Karaff
Så kallad "Fyllegris", glas. Längd: 32 cm. Höjd: 1..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:59
-
5112 Ljuslyktor & vas
Orrefors. Höjd: 6-30 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:23
-
6244 Öl/ vinglas
10 st, Riedel. Höjd: 12,5 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:56
*
Shotglas
Läs mer om 50-tal
nr 679 8033
Shotglas
12 st, 1950-tal, Färgade
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/1 00:34:45 | 1 | 150 kr |
27/1 21:41:45 | 2 | 150 kr |
31/1 11:06:11 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färgade glas shotglas
-
6021 Glas
Iittala, 20 delar. Höjd: 12-14 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:44 -
5117 Glasservisdelar
44 delar, Kosta Boda Skruf. Höjd: 9-23 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:58 -
6022 Glasservisdelar
Iittala Ultima Thule, 20 delar. Höjd: 7-12/22 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:21
-
6191 Karaff
Så kallad "Fyllegris", glas. Längd: 32 cm. Höjd: 1..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:59 -
5112 Ljuslyktor & vas
Orrefors. Höjd: 6-30 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:23 -
6244 Öl/ vinglas
10 st, Riedel. Höjd: 12,5 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:56